Tlumiče Vespa bgm PRO se opět osvědčily v závodech

,
Tlumič bgm Pro Vespa Vespa Racing Motorsport

bgm PRO Vespa tlumič úspěšný v závodech ASCC!

Stejně jako my na naší Scooter Customshow, Rakušané také dělají společnou věc: ASCC - Austrian Scooter Challenge Cup - je série závodních skútrů v Rakousku pro Přepněte koloběžky, automatické a elektrické koloběžky.

Každou sezónu se koná sedm závodů po dvou bězích. Z toho máte 2 závodní dny jako zahozené výsledky.
ascc-vespa-racing-rakousko

S Scooter Center a produkty BGM na cestě k úspěchu

Překvapivý jezdec Lukas Schossmann jel letos na závodním skútru od sQooter - Rennteam čtyřikrát jako vítěz cílem. Tým spoléhá na mnoho tuningových dílů od Scooter Center Kolín nad Rýnem Motor Quattrini s válcem M1L-60 a klikovým hřídelem se zdvihem 51 mm. Podvozek: bgm Pro tlumič pro Vespa PK přední a zadní. Brzdový systém je také BGM s radiálním brzdovým čerpadlem vpředu.

Pouze 5 euro poštovné do Rakouska

Das Scooter Center dodává s UPS a DHL velmi rychle za pouhých 5 EUR náklady na dopravu do Rakouska - až 31 kg, něco se tam vejde.

Nyní v Scooter Center Objednejte si skútr

ASCC - inovativní a moderní závodní série skútrů v Rakousku

ASCC spoléhá na vyzkoušení známých a nových produktů během tréninkových fází. Například je možné si půjčit a vyzkoušet podvozek. Mnoho závodních řidičů pak tyto produkty také vozí ve svých pouličních koloběžkách a doporučují je přátelům a známým.

Organizační tým ASCC nešetřil žádnými náklady a úsilím a pro sezónu 2015 hodně investoval! Mají tedy vlastní časomíru a od závodního dne č. 2 v Greinbachu 25.4. dubna. všechny závody jsou dokumentovány prostřednictvím živého načasování MyLaps. Jedná se o další generaci časování s živou aplikací pro chytré telefony a tablety, živé měření času na webu a na monitorech na místě a také možnost, aby si řidiči mohli na displeji přehrávat různé informace. Výsledky závodu najdete na www.ascc.at nebo na www.mylaps.com (mírně pod výběrem země v Rakousku)

Závodní den 1: Premiéra v Tullnu - naprostý úspěch

11.4.2015. dubna XNUMX konečně nadešel čas: chystal se první závodní den nové sezóny. A s ním 23 řidičů závodních skútrů, kteří to dokázali dříve několik tisíc diváků a fanoušků na kole v Tullnu se nemohl dočkat, až konečně závodí v prvním závodě v roce 2015. Veletrh motocyklů (největší v Rakousku za rok 2015) je navíc skvělou příležitostí, jak představit ASCC, týmy a sebe sama zainteresovanému publiku. A tak se stalo…

... to už bylo v kvalifikaci v sobotu ráno Velký zájem publika. Počasí tak akorát. Řidiči jsou plně motivovaní. A překvapení dokonalé: nováček Lukas Schossmann z týmu sQooter.com získal pole position s časem na kolo 22,8 s. Startovní místo 2 obsadil Thomas Lukaseder z GP-One a třetí místo získal celkový vítěz 2014, Thomas Prasch z Horny-Hornets.

Ve 14 hodin byla odpalována startovní zbraň závodu 1, který, stejně jako téměř všechny závody ASCC, trval 15 minut + 2 kola. Trať se ukázala být ne příliš rychlá, spíše úzká a především velmi selektivní. Závod číslo 1 byl poznamenán mnoha haváriemi a neúspěchy, z nichž většina skončila menšími problémy. Jezdec překvapení Lukas Schossmann bez problémů obstál a slavil své první vítězství. Druhé místo obsadil Thomas Prasch a třetí skončil Christoph Lafer. Organizátor Ron řekl: „Věděli jsme předem, že to bude těsné a krátké. Od té doby se jezdilo velmi spravedlivě. “

V závodě 2 bylo na okraji trati ještě více diváků. Získali opět skvělou závodní akci a napínavé duely. Nastaly těžké časy, změny ve vedení, lapování. Řidiči souhlasili: „Tulln byl úžasný. Pohodě s davem. “ Na konci závodu 2 opět zvítězil Schossmann se svým podvozkem bgm PRO Vespa před Praschem a Kirchhoferem.

ASCC Vespa Racing Österreich Rakousko

Závodní den 2: Greinbach Všechno nebo nic!

Řidiči ASCC se na tom shodují: na závodní dráze PS Racing Center v Greinbachu platí jediné motto: vše nebo nic! Každý, kdo plně nevytáhne dlouhou vysokorychlostní křivku (přes 100 km / h), kdo se bojí nerovností na konci této křivky a kdo dokonale neuplatňuje různé změny zatížení v infieldu, nemá šanci jezdit tady vpředu.

A přesně tak to bylo 25.4.2015. dubna 2 v závodním dni č. 3 aktuální sezóny: o umístění na stupních vítězů se účastnili pouze ti nejbojácnější a nejzkušenější závodníci. Poté, co místní hrdina Gerhard Konrad ze závodního týmu HG musel předčasně ukončit den (poškození válce během tréninku), byla cesta pro 3 nejlepší v sezóně, Lukase Schossmana, Thomase Prasche a Rainera Kirchhofera, volná. Bylo překvapující, že Christoph Lafer z týmu VorResoSchalter stále udržoval pod tlakem první 2 a dokonce ve druhém závodě prošel cílovou páskou jako třetí.

Nejnapínavější scény dne předvedli Schossmann a Prasch, kteří se pár kol shodovali na prvním místě v 1. běhu. Schossmann přišel o pole position hned na startu - důvodem byla špatně nastavená spojka - ale přesto dokázal závod vyhrát, před Praschem a Kirchhoferem. Také v běhu 1 získal Schossmann plných 2 bodů s bgm tlumiči, opět před Praschem a tentokrát Christophem Laferem na 25. místě.