MISCELA Day 2024 a Trofei Malossi – skvělá zábava!

, , , ,

Všechno to začalo rozhodnutím vybrat si výfuk na 1000 km výlet našeho GTS Keyless 2023 a vydali jsme se pro Malossi.

Využili jsme příležitosti zastavit se v Bologni a navštívit Malossi na cestě na Světové dny Pontedera Vespa, kde jsem mohl vidět, co se za značkou skrývá, a je to působivé, všechny scooters byly krásně prezentovány v záviděníhodně čisté dílně a při procházce po obrovském místě jsme si na cestě do Německa dokonce vyzvedli objednávku, takže jsme se cítili jako doma.

návštěva @malossispayt #malossi #gtsmalossi

Tam jsme byli pozváni na jejich akci, jejíž načasování se dokonale shodovalo s naším návratem VWD do Německa, tentokrát do Modeny. Akce se konala 21.04.2024 na Autodromo di Modena a sestávala ze dvou hlavních částí:

Miscela Day

Některé z věcí, které jsme na tomto setkání našli, byly Dyno, dj set, Soutěž ošklivosti a arogance, kde jediným pravidlem je být sám sebou, simulátor: Moto trenažér a procházka v boxech, aby byl zážitek z rychlosti blíž, obchod, jídlo a nápoje, a dokonce i tetovací oblast s flashovými návrhy od Malossi.

Je úžasné, jak je ve vzduchu atmosféra rychlosti a výkonu, akce, která nás ohromila a s širokou účastí, od dětí jezdících na kole na zadním kole, přes ty nejpovolanější na trati, až po ty, kteří přinášejí svou jedinečnost designy skútrů, které je předvedou znalcům.

Program Miscela Day

Trofei Malossi

ve 37. ročníku jsme měli možnost prožít zblízka zážitek ze závodu na koloběžkách s Joe Shackem, veškeré napětí před závodem i po něm, fyzickou i psychickou přípravu a podporu skvělého týmu, který společně určí výsledky v sekundách, které tyto závody trvají.

V krabicích jste ho také mohli najít Závodní akademie Malossi s Italjet Dragster 200cc.

zkrátka akce, kterou musí milovníci rychlosti jednou v životě zažít.