BMC / RH -Scooter Championship Sachsenring - Thomas HECK pro SCOOTER CENTER erfolgreich

, , ,
Válečkový závod Sachsenring vítěz Thomas Heck pro SCOOTER CENTER

Válečkový závod Sachsenring vítěz Thomas Heck pro SCOOTER CENTERZde opět report od našeho sympatického a velmi úspěšného řidiče IDSM, RH Scooter Cup / BMC / RH-Scooter Championship: Thomas Heck:

"Přesně týden po závodě v Templinu se na úseku trati MotoGP na Sachsenringu konaly další dva letošní závody skútrů BMC / RH Scooter!"
Se skvělým počasím a skvělou akcí (pořadatel také pořádá běh MotoGP) se opět konaly vzrušující závody.

Sobotní trénink pro mě proběhl bez větších problémů a po druhém měřeném tréninku jsem byl opět na druhém místě na roštu (letos jsem se upsal druhému místu?)
První závod se tentokrát jel v sobotu odpoledne na 12 kol. Po dobrém začátku jsme se s Federicem Torsiellem mohli rychle stáhnout ze zbytku pole. Ve 3. kole jsem předjel Federica a dokázal jsem ubránit vedení až 4 kola před koncem. Hnací řemen se u mého běžce bohužel zlomil na startu a skončil rovně. Těsně před závodem jsem to vyměnil za nový! „To je závod“? . Federico poté vyhrál s velkým náskokem.
Po rozcvičce v neděli ráno se kolem poledne uskutečnil druhý běh třídy 2 70 ccm / 12 palců. S pásem, který byl tentokrát „použit“, jsem jel celý závod sám na druhém místě, až v předposledním kole se Federico přede mnou najednou vyvalil na okraj trati. - Stejně jako já v 2. závodě se s ním rozdělil hnací řemen! Moje tentokrát vydržel, a tak jsem byl v cíli zamáván jako vítěz. ?
V celkovém hodnocení šampionátu skútrů BMC / RH 2011 nyní vedu šampionát s 23 body. Poslední dvě jízdy nyní proběhnou dne 29.10. října na pryskyřičném kruhu namísto. (Doufejme, že pak nebude sníh!)