RH Scooter Cup 2009 12./13.9.2009 Závod na letišti Nordholz

,

003RH Scooter Cup 2009 12./13.9.2009 Závod na letišti Nordholz

V polovině září jsme měli druhou ze tří akcí nové
RH Scooter Cup na programu. Tento běh se konal na letišti v Nordholz / Wanhöden. Jelikož jsem vyhrál první závod na dvoutaktním mítinku v Luneortu, nemohl jsem zde samozřejmě chybět.

Tato událost nepatří do IDSM, a proto jsem se rozhodl jet tento závod se svým slabším rezervním motorem. (Motor musí být také použit jednou)
Chtěl jsem ušetřit svůj „dobrý“ motor pro Sachsenring (o 14 dní později).

Volný a načasovaný sobotní trénink mi šel velmi dobře, z 32 startujících jsem obsadil 12. místo na roštu ve třídě 4 palců.
Tři nedělní závody pro mě nebyly snadné, protože jsem na dlouhé rovince s rezervním motorem často neměl dost síly, abych udržel krok s konkurencí.
Ale vzal jsem to do vlastních rukou a při snaze v zatáčkách a troše štěstí kvůli technickým závadám ostatních jezdců byly výsledky nakonec docela dobré:

Běh 1 = 3. místo
Běh 2 = 2. místo
Běh 3 = 1. místo

Denní umístění ve třídě 70 ccm / 12 palců na 1. místě

Poslední závod RH-Scooter Cupu se pojede 24.10.2009. října XNUMX na Harzringu v Reinstedtu.