Scooter Center tým vyhrává nejtěžší závod Vespa

24hodinový závod Vespa v Zueře

24h_2013_resistance_155-imp24hodinový závod v Zueře, pořádaný týmem Vespa Barcelona (TVB):
Jak dva roky před GSF / SCOOTER CENTER Závodní tým s některými z nejlepších jezdců Euro Scooter Challenge (ESC) dorazil na nejtěžší závod Vespa roku.

Ve světle vítězství v předchozím roce, souběžně s nejrychlejším okruhem vítězství ve třídě a celkovým vítězstvím, které bylo možné získat v, byla laťka velmi vysoká. Aby byl tento požadavek splněn, byly přípravy zahájeny velmi brzy. Vzhledem k tomu, že závodní skútr 2012 zemřel při havárii při dálkových závodech v Magny Cours v říjnu, stejně jako plechové koule do Německa, která začala v listopadu přestavbou. Zde byla koloběžka postavena s přihlédnutím k ponaučením z předchozího roku podle principu forma následuje funkci, protože správná příprava zabraňuje špatnému výkonu. Nebo něco takového.

Nastavení motoru bylo navrženo pro absolutní odolnost:

IMG_1288_zps9776839f-impPátek: po nastavení skútru na klimatické podmínky v Zueře a odpružení bylo vyladěno tak, aby kompromitovalo různé požadavky pilotů.

sobotní ráno: kvalifikace.
Protože startovní pozice pro 24hodinový závod má podřadný význam a koloběžka by měla být maximálně ušetřena, byl skútr před dosažením druhého místa před závodem předčasně vrácen zpět do boxů k závěrečné kontrole před závodem. Zde byl zjištěn mírný únik na pístu brzdového třmenu, což si vyžádalo preventivní opatření a byl nainstalován připravený náhradní brzdový systém (brzdové čerpadlo, brzdový třmen včetně potrubí předem odvzdušněné).

Do 12 hodin zahájil závod v sobotu s GSF / SCOOTER CENTER závodní tým byl v prvních dvou hodinách na kurtu. Obhájen na prvním místě, tentokrát velmi úspěšný „Laranja Team Racing“, který cestoval s 24 koňovým válcem Yamaha RD80 100 cm s vodním chlazením a vnímal trvalé 13000 XNUMX ot / min. Maximální respekt v tomto bodě pro tento koncept motoru!
Se změnou řidiče na Andrease Putze přišlo v časných odpoledních hodinách a první místo, které už bylo možné rozšířit na dvě kola až do konce svého působení. V průběhu odpoledne Andreas Putz a Maik Perschmann vytvořili rekord dvakrát za kolo, který musel být vrácen Johnovi, ale večer ještě dlaždice (bratr křesťanského člena týmu Německa) týmu Heives. Vedení však nebylo dáno z ruky ani po zastávce údržby v 19 hodin, i když projekce v této době kvůli silné konkurenci byla pouze jedno kolo (dvě Laranja místo, třetí místo Heives).

Do 23 hodin v závodě nastal velký zlom: skútr rozdělil na trať celou zásobu převodového oleje, což vedlo k rychlému pravákovi po startovní / cílové rovince. Maik Persch, který byl v té době na trati, GSF / SCOOTER CENTER koloběžkové závody mohly jen tak klidně zůstat na trati v průběhu let závodní rutiny. Výsledkem byla hodinová přestávka od závodění, při které byla trať vyčištěna od oleje. Tým využil tento čas, aby se vrátil ke skútru vybavenému nyní opraveným hlavním brzdovým systémem a obul si nové pneumatiky.
Průvodce byl rozšířen pod vedením Jensa Wolters po nepřetržitém restartu o půlnoci, abyste mohli mít hodně přes 30 kol, v neposlední řadě pokračujícím silným výkonem dlaždic a Jense Christiana Fischera na začátku posledního stintu v 11 hodin.

V 11:20 hodin závod a tím i třída a celkové vítězství, které již tato projekce vyhrála, bylo nepředstavitelné ... ale nejrychlejší kolo závodu bylo stále v rukou týmu Heives. Přibližně v tuto dobu dostal řidič Michael Betz, stejně jako v předchozích letech, na závěrečném stintu manažera týmu Jensa Woltersa na šachovnici s nápisem „P1, PUSH“. Pořadí bylo jasné, protože by to měl být opět kompletní balíček, který byl předloni přinesen domů: třídy, celkové vítězství ... .. a také zajet nejrychlejší závodní kolo. V pohodlné pozici vyhrát, aby nedošlo k ohrožení, byl lov v následujících kolech otevřen v nejrychlejším čase ... a úspěšně. Počitadlo bylo o něco později za 1:21:74, půl sekundy jako tým Heives, který měl poddimenzovanou poruchu motoru, cestoval rychleji a už nebyl schopen odrazit.

24h_2013_Siegerehrung_481-impTRIPLE VYHRÁL!

1. Nejrychlejší kolo
  2. třídní vítězství
  3. totální vítězství

GSF / SCOOTER CENTER Závodní skútr měl závod bez jediné závady přežil 920 kol a 1564 kilometrů takže v závodním trimu.

Do 12 hodin v poledne, závod byl označen podle plánu, celkové pořadí je následující:
1. místo: Tým Německo - poháněno GSF / SCK
2. místo: Laranja Team Racing
3. místo: Rolando Motoroledo Racing

Tým Německo rád říká DĚKUJI
- jeho týmový manažer Jens Wolters po dobu 28 hodin nepřetržitého špičkového výkonu,
- ostatní německé týmy (Heives, Darts Racing, pussy power) za nejlepší spolupráci a příjemnou atmosféru! Bylo to, jako by se s tebou těžko jezdilo!

24h_2013_TeamGermany_489-impVelké díky místním španělským / katalánským, portugalským a francouzským týmům, které nás tak laskavě přijaly mezi sebe! Málokdy byla vidět taková pohostinnost a upřímná sympatická radost.
A samozřejmě v neposlední řadě neuvěřitelný tým TVB týmu Vespa Barcelona, ​​který nezištně pracoval neúnavně při organizaci závodu a dokázal se šílenou profesionalitou!

Bez nadsázky je tento závod NEJLEPŠÍ v každé sezóně ... uvidíme se příští rok znovu!