Vespa Racing Austria v Motorsport Park Bad Fischau

, , ,

Vespa Racing Motorsport Park Bad Fischau

V sobotu 31. srpna V roce 2019 došlo MotorsportPark-Bad Fischau poblíž Wr. Neustadt si i přes extrémní vedra našel nový Záznam účastníka. Sám v Trofeu parmská souprava Challenger udělal 20 předkrmů při honbě za body do šampionátu. Kromě běžných rakouských jezdců jsme na startovním roštu mohli přivítat i nové tváře, tři jezdce z Itálie a jednoho startujícího z Maďarska.

Poháněno Scooter Center

Scooter Center / bgm jsou sponzoři a podpořte úspěšnou rakouskou závodní sérii Vespa!

Trasa se tentokrát jela po směru hodinových ručiček, což mnohým řidičům představovalo zcela novou výzvu. V tomto směru je průběh plynulý, ale zároveň je nesmírně obtížné najít správný bod pro předjíždění.

Celodenní vítězství na GP Scooter opět získal Paolo Birtele / Parmakit, za ním Christian Rapf / & je Racing Team a Andreas Russ / 16ers. Birtele nyní vede šampionát s 12 body a my se můžeme těšit na čí přízeň se dostaví v posledním závodě letošního šampionátu na Pista Azzurra v Jesolu, půjde ven.

Scooter GP Ltd. Tentokrát Günter Sedláček po vážném pádu v posledním závodě v Rechnitz Speed ​​Arena vyhrál velmi silným výkonem před Herbertem Sieglem a Julianem Köllnerem.

Vítězství ve třídě pouličních závodníků opět získal Christian Fleis před Christophem Carnielem a Hubertem Leitgebem.

Z obrovské startovní pole V Marken Cupu našeho hlavního sponzora Parmakitu byly boje o všechna umístění a dokonce o poslední mistrovský bod těžké porazit z hlediska napětí. Maiko Jandl z týmu JLP poprvé dokázal vyhrát jeden ze dvou běhů, což ho odměnilo druhým místem v denním hodnocení. Třetí místo na Trofeo Parmakit Challenger získal Kevin Höfler Team SFR. Tentokrát však vítězství připadlo Hornímu Rakousku Christophu „Stoffi“ Maierovi z týmu Stoffi’s Garage.

Finále sezóny 28. září 2019 v Jesolu

Těšíme se na finále sezóny 28. září 2019, které se uskuteční společně s italským Trofeo Parmakit Challenger na Pista Azzurra v Jesolu.