příspěvky

DÍKY VC KÖFLACH & DEN CHILLIS na SKVĚLOU akci WAHNSINNS WETTERGLÜCK a tedy také velmi úspěšné finále poháru na dlouhé vzdálenosti!
Vítězným týmům blahopřejeme Stoffi / GOA a Undi !!

Brzy se uzdravte, zranění a diváci, kteří byli pravděpodobně postiženi při poslední nehodě,
také z naší strany doufáme, že to nebude mít vliv na další události.

Ve čtvrtek večer jsme byli ještě v dílně a dále jsme šroubovali motor, současně sbalili auto, pověsili motor, všechno znovu zapojili, znovu utěsnili nádrž atd. - krátce provedli několik jízd a pak ve 2 o Hodiny na dálnici 948 km, kterou jsem jel potřetí v této sezóně, jsem byl rád, že jsem kolem 12:30 v penzionu.

Po krátkém odpočinku u jezera jsme na trati, pozdravili kluky z RWRT a poté vše nastavili s týmem Hartz4 / Signs & Styles. Večer jsme měli krátké jídlo a všechny registrační formality byly vyjasněny a pak konečně po 42 hod Kolem 22. hodiny do BED.
V ranním tréninku šlo zatím vše velmi dobře a s výchozí pozicí 30 vlastně nezáleželo na tom, abyste odtamtud startovali na startu Le Mans a závodě 11H před vámi.
Doposud jsme poprvé jeli docela vpřed a (místo 6, zábava později 9) parmská souprava SP09 s mostem
a 51 BGM vlna , 33 Keihin ,Velká Bertha ,Poliniho membránová tryska běžel velmi dobře vpřed na rovince ... Bohužel jsem si na okamžik lehnul na pravou stranu a později kolem 13. hodiny došlo k úniku našeho předního brzdového potrubí!
To byla samozřejmě velká překážka Naštěstí se Alexovi nic horšího nestalo. (na dlouhé rovince na domě - najednou už žádná přední brzda!
Celá věc, malý problém s větráním nádrže, malý skluz od Alexe pak samozřejmě stál místa, a tak jsme z 19. místa na 14. místo nebezpečí. Byli jsme tedy velmi spokojení a šťastní, že VŠECHNY prošly závodem v bezpečí a jsme hrdí, že se opět nerozbil žádný motor!

V tuto chvíli můžeme opravdu říci, že žádný dálkový motor (Springrace 2010/11 - Maďarsko 2010/2011 - Fallrace 2011) nebyl vadný, ale vždy jiné věci (výměna zapalování, vibrační zástrčka Cdi, prasklá svorka karburátoru, defekt ráfku s brzdovým bubnem atd.) za drobné poruchy a způsobené překážky.

Je jasné, že máte tendenci nejezdit v top 5 oblasti kvůli určitým řidičským dovednostem nebo Bezohlednost? / Odvaha?
(Jste jako Markus Angleiter přes vrchol kopce a několik dalších ..)
A tak pochvala všem týmům, které do těchto závodů vložily veškerou práci a úsilí, a proto se celé věci pouze účastní!
Plus finanční aspekt a zdravotní rizikový faktor. 38 týmů se tam dostalo
(stejně jako akce Springrace), hovoří o vysoké odezvě na dálkové závody….

Potom zpět v neděli a doma kolem 22:XNUMX - v pondělí se probudil s bolavými svaly a přemýšlel, co je to zase za film…

S ohledem na to ještě jednou MNOHO DÍKY všem našim sponzorům a tamto SCOOTER CENTER - těšíme se na příští sezónu
Greetz 2 vše Torsten

Team DART Racing 14. místo / 7. celkové místo v poháru na dlouhé tratě

Prázdniny v Maďarsku Vol.2 bylo mottem minulého víkendu!

Ve čtvrtek v noci jsme jeli po 1.097 km trase a po 12 hodinách cesty jsme dorazili na Panonia Ring. Už se tam našlo pár přátel a s velmi letními teplotami jsme měli možnost ve čtvrtek a v pátek trénovat na motokárové dráze.

Kromě našeho dálkového týmového skútru (PK XL2 s válcem Polini EVO) jsme měli s sebou Alexe a Dennise, jejich závodníka třídy 1, a také mého starého závodníka v novém vzhledu pro třídu 2. Kromě nových úprav podvozku jsme v sobě měli ještě nějaký výkon Parmakit W Force našel a tak jsem byl zvědavý, jak se dá řídit nový / starý skútr.

Většina týmů / jezdců dorazila v pátek, poslední v sobotu ESC běží fronta a jedna na neděli 6h závod bylo na programu!

Jsem Samstag
Pro všechny pak byly další 3 tréninkové jednotky a mistrovské závody začaly ve 14:00!

Zde je třeba zmínit, že ve třídě 2 řidič Markus Angleiter (Tým Stoffi) zajel nejrychlejší závodní kolo všech dob, a tím rychleji falc Pracuje řidič Hilton!
Celkově byla úroveň času na kolo velmi vysoká a jelo se dokonce i na skútry jedné třídy pod minutu. (Výsledky viz http://eurochallenge.de/)

V neděli
stál to 6h závod dne, jako 2. běh poháru na dlouhé vzdálenosti. (Skládá se z Springrace; Maďarsko a Fallrace)

V loňském roce se jel 4h závod na motokárové dráze a letos byl zvýšen na 6h! Teploty byly jako loni - EXTRÉMNĚ horké - pro člověka a stroj!
Počínaje 19. pozicí jsme se dokázali důsledně propracovat vpřed a po 3 hodinách jsme byli dvanáctí! Bohužel jsme jednou ztratili karburátor a podruhé jsme ho museli znovu připojit po prasklé hadicové svorce na gumě karburátoru karburátor opravit! Poté se měl držet a tak z toho nakonec bylo pěkné 10. místo. Neměli jsme pokračovat v jízdě s touto přední brzdou mnohem déle, protože by to trvalo maximálně 10 minut!

V celkovém pořadí
jsme nyní na 7. místě a doufáme v podzimní závod pro dobrý výsledek.

Po vychladnutí 2 v restauraci po cestě jsme museli CENTRUM SKÚTRU Poté byl autobus znovu naložen a téhož dne odjel v 11 hodin domů.

Zde tedy ještě jednou DÍKY VŠEM našim sponzorům !!!

S ohledem na to vzhůru podzimní závod

DART Racing Team

RUN & RACE 2011

Výlet opravdu stojí za to. Běh i pocit RACE se zde jedinečným způsobem mísí.

Cestovali jsme s novými aktualizacemi v našich zavazadlech, stejně jako loni, se zkušební lavicí SCOOTER - CENTER, abychom „zkontrolovali“ koloběžky standardní třídy a dali každému příteli na koloběžce, který cestoval, příležitost změřit jejich výkon.

Toho se v pátek a sobotu dobře využilo a po celý víkend bylo naštěstí dobré počasí.

V pátek večer se také slavily barové sporty v různých třídách a tedy o něco později pro jednoho nebo druhého závodního jezdce.

Další den se zdálo, že slunce ve skutečnosti převládá, až na pár kapek v poledne se nedalo proti počasí nic říct a atmosféra byla prostě skvělá.

Tento víkend bohužel došlo k 2 vážnějším nehodám, ale pokud vím, oběma řidičům se opět daří lépe a je třeba zmínit, že tyto nehody nebyly způsobeny vnějšími vlivy. Přesto existuje určitý rizikový faktor, a proto musím říci RESPECT vůči opravdu rychlým klukům, kteří všichni smetli závodní dráhu na méně než minutu.

Stejně jako v Mirecourtu jsme byli zastoupeni ve třídách 1 a 2 a v tuto chvíli jsme stále ve středu pole, protože rychlost v zatáčkách lze zlepšit. ;))

V tomto smyslu do Wackersdorfu nebo Maďarska

TÝM DART RACING

Vespa závodí v MirecourtuESC jde do Francie

Potřetí jsme navštívili naše přátele z Scootentol (Francouzi GSF), s nimiž se letos v Mirecourt / Francie bude konat běh ESC.

Jako obvykle jsme to měli SCOOTER CENTER Zkušební stolice zde a letos dorazil na závodiště i za toho nejúžasnějšího počasí.

Někteří využili den můstku a přijeli už ve čtvrtek, aby měli dostatek času na přípravu na sobotní závody.

Akce byla znovu velmi dobře organizovaný, nádherné prostředí a v mých očích jedno z nejkrásnějších, ale také velmi vyčerpávající trasa ESC.

V sobotu celý den svítilo slunce a naštěstí se po zbytek dne kromě násilné kolize nic horšího nestalo.

Startovní pole bylo největší od založení ESC a mělo kolem 150 startujících Francie, Rakousko, Německo a Nizozemsko barevný mix k tomu.

Dennis řídil jeho Polini EVO s 51 hřídelemi rotačního ventilu Polini & Franzův výfuk.
Alex ditto s Polini EVO s 51 hřídeli Mazzucelli a ojnicí 105 BGM, membránovým sacím potrubím a kouzelným výfukem.
Torsten Parmakit W Force s 54 BGM vlna & Velký výfuk Bertha.
Všechny tři závodní koloběžky jsou s Spojka MMW Hartz 4 vybavený a jeden Vespatronická.

Letos jsme poprvé začali v ESC ve třídách 1 a 2 a byli jsme s našimi výsledky velmi spokojeni.

Špatné počasí se naštěstí přesunulo přes motokárovou dráhu pouze k večeru, a tak jsme v sobotu večer mohli s klidným svědomím vyrazit domů.

Ještě jednou děkujeme našim sponzorům!

V tomto smyslu: vidíte se / na trase

Minulý týden se v Maďarsku konala Eurochallenge 2010 (Panoniaring)!

Program zahrnoval: volnou jízdu na motokárové dráze v pátek a v neděli, ESC běží v sobotu a 4hodinový závod v neděli. Kdo stále neměl dost, mohl v pondělí udělat 3krát 20 minut na trati GP!

Celkově vzato, napjatý program - nic jsme nevynechali.

Dozvědět se více

ESC2010

Scooter Center Tým ESC Racing

Das SCOOTER CENTER - Tým je právě na cestě Běh a závod & k European Scooter Challenge.
(Run & Race 4. června - 7. června 2010 - na motokárové dráze v Liedolsheimu
)

Das SCOOTER CENTER podporuje tento běh na koloběžce a závod na koloběžce s přívěsem na zkušební stolici SCK s profesionální testovací lavicí výkonu skútrů P4.

Run & Race je jedním z nejpopulárnějších setkání skútrů v celé Evropě.
Vespa a Lambretta - řidiči nejen přijíždějí oslavovat, ale také soutěžit na závodní dráze se svým závodním skútrem v rámci ESC (http://eurochallenge.de/).

Video ESC European Scooter Challenge

Zde je propagační video ESC European Scooter Challenge.

23.-25.05.2008

Stonheads Run & Race se konal pošesté v řadě. Jako sponzor akce jsme udělali vše pro to, aby naše dva závodní týmy, tým Kamenné hlavy a Blues Mnichov je poskytována nezbytná morální podpora ...

Celkově vzato, další skvělý víkend, který nemohl dopadnout lépe. Milí lidé, skvělá atmosféra a perfektní počasí! Jako sponzor akce jsme přišli s naší mobilní testovací lavicí a mají více než 270 volných běhů prošel v sobotu. Zahrnuto bylo vše od 7 do více než 30 koní.

AKTUALIZACE OBRÁZKU: nyní více závodních akcí ZDE